Kiedy zeszłej zimy postanowiliśmy zafundować sobie z żoną prawdziwy urlop zaraz pomyśleliśmy o najpiękniejszym polskim mieście, tym z kategorii zimowych kurortów narciarskich niemniej jednak także i wypoczynkowych. Mieszkać w Polsce i chociaż raz nie odwiedzić stolicy polskich tatr było grzechem, którego ani jedna osoba ani nic nie byłoby w stanie mi wybaczyć. Ze stuprocentową pewnością, w okresie poświątecznym bez problemu można było znaleźć pokoje zakopane, co także uczyniliśmy jeszcze przed świętami, dzięki czemu na okres noworoczny mogliśmy pojechać z czystym sumieniem pełni nadziei na udany odpoczynek. Pokoje w Zakopanem były najlepszej jakości, rzeczywiście komfortowo urządzone i wyposażone, mieliśmy również w pokoju piękną łazienkę co osobiście uważam za ogromny wygodę pozwalający na de fakto udany wypoczynek. Dzięki temu, że tak świetnie bawiliśmy się w Zakopcu po drodze postanowiliśmy zrobić sobie jeszcze nocleg w Krakowie, tak zwyczajnie, ażeby sobie jeszcze pozwiedzać ciut. Na 100 procent nie raz byliśmy na południu polski i perfekcyjnie wiemy jak wygląda Kraków, niemniej jednak za każdym razem chętnie wracamy do pierwszej stolicy Polski. W każdym razie urlop ten należał do bardzo udanych, co najmniej z tego względu, że po raz pierwszy był w zimowej atmosferze. Jeśli poszukujesz hotelu warto zapoznać się z opiniami różnych miejsc, przykładowo pozytywne relacje: opinie Pensjonat Antares.