Jak kupić kryptowaluty na Binance

Kryptowaluty to coraz popularniejsza metoda inwestycji, która przyciąga coraz większą liczbę osób. Jedną z platform, na której można zakupować kryptowaluty jest Binance – jedna z największych giełd kryptowalut na świecie. W tym artykule postaramy się przybliżyć krok po kroku proces kupowania kryptowalut na Binance.

Krok 1: Rejestracja na Binance Pierwszym krokiem, aby kupować kryptowaluty na Binance, jest założenie konta na tej giełdzie. Proces rejestracji jest prosty i polega na podaniu swojego adresu e-mail a także hasła. Po założeniu konta trzeba zweryfikować swoją tożsamość, przesyłając skan dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości.
Krok dwie: Dodanie środków na konto By kupić kryptowaluty na Binance, trzeba najpierw zasilić swoje konto na tej giełdzie. Binance umożliwia wpłatę w wielu różnorakich walutach, w tym w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich a także w kryptowalutach. Po wybraniu stosownej opcji wpłaty i podaniu wymaganych informacji, trzeba dokonać przelewu na wskazany numer konta.
Krok 3: Wybór kryptowaluty Po zasileniu konta na Binance można przystąpić do kupowania kryptowalut. Na giełdzie dostępnych jest sporo różnorakich kryptowalut, w tym najpopularniejsze, tj. Bitcoin, Ethereum czy Litecoin. Aby zakupić daną kryptowalutę, należy najpierw wybrać ją z listy dostępnych na giełdzie.
Krok 4: Umieszczenie oferty kupna Po wybraniu kryptowaluty, którą pragniemy zakupić, należy umieścić ofertę kupna. W tym celu należy podać cenę, po której pragniemy zakupić daną kryptowalutę oraz ilość, którą chcemy kupić. W przypadku braku stosownej oferty kupna, można skorzystać z oferty dystrybucji, która znajduje się na giełdzie.
Krok 5: Kupno kryptowaluty Po umieszczeniu oferty kupna, powinno się poczekać na wykonanie transakcji. Po dokonaniu transakcji, kryptowaluty zostaną przelane na nasze konto na Binance. Od tego dnia możemy przechowywać nasze kryptowaluty na giełdzie lub przelać je na portfel kryptowalutowy.

Polecam: jak kupić kryptowaluty na binance za zlotówki.